מחפשים חופשה חלומית?

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  תקנון הזמנת דירות ווילות

  תקנון הזמנת דירות ווילות – כל המידע באתר, לרבות התמונות והפרטים הניתנים לגבי כל בית ודירה נמסרו לאתר על ידי הספק בחו"ל.

  ל"פאן טורס" אין מידע לגבי אי התאמה על הנכסים המפורסמים בין הפרטים שבאתר למצבם בפועל. נכס שלגביו יש תלונה ממזמין שהזמין דרך האתר, והתלונה התבררה כנכונה – מורד מיידית מהאתר.

  "פאן טורס" אינם אחראים על כל אי התאמה שתתברר בין הפרסום למצב הנכס בפועל. ההזמנה והתשלום מתבצעים ישירות בין הספק לבין המזמין. למען הסר ספק "פאן טורס" לא יהיו אחראיים בשום מקרה לשום נזק שיגרם למזמין לא בעקיפין ולא במישרין עקב הזמנת נכס באמצעות האתר. אנא קרא/י מסמך זה בעיון לפני בקשתך לקבל את פרטי ההתקשרות עם הספק. הסכמתך לכל האמור במסמך זה הינה תנאי לקבלת שירותים מהאתר, ולתשלום התשלומים עבור דמי הטיפול כאמור בתנאי ההזמנה.

  השירות באתר הוא לשימושך האישי בלבד ואינך רשאי/ת להעביר את הרשאת השימוש באתר לאדם אחר.הזמנת השירות מהאתר מהווה את הסכמתך לכל תנאי השירות . השירות באתר ניתן להפסקה בכל עת מכל סיבה שהיא ללא צורך במתן הסבר , ובלא מתן הודעה. הזכות שלך להשתמש בשירות כפופה לכל מגבלה, תנאי או הגבלה שייקבעו על ידינו מעת לעת, על פי שיקול דעתנו הבלבדי. ביכולתנו לשנות, להשעות או להפסיק כל חלק של השירות בכל עת ואת הזמינות של כל מרכיב ממרכיבי השירות, בסיס-הנתונים או התוכן. כמו כן ביכולתנו להטיל הגבלות על מרכיבים וחלקים מסוימים של השירות או להגביל את גישתך לחלקים או לכל השירות ללא הודעה מראש או אחריות מצידנו.

  חברת פאנטורס.

  מחפשים את הטיול המושלם?

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   קידום אתרים אורגני